Phildar Verano Petunia
OverzichtPhil Verano is ons nieuwe zomerfantasiegaren.
Dit zeer zachte, veelkleurige garen is gemaakt van 96% katoen en combineert een subtiele mix van kleuren met een vleugje glans.
Ideaal voor breien en haken. U zult vooral de lichte uitstraling en flexibiliteit waarderen!
Door te werken met een scala aan tinten en meer visuele kleuren, vindt u ongetwijfeld wat u zoekt.
Het mooie is dat het in Italië wordt gemaakt, een garantie voor kwaliteit.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 96% katoen, 2% polyamide, 2% gemetalliseerde vezels |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 160 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 25 steken x 33 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Phildar |
| aantal bollen | . |
