Phildar Mohair Coton Marine
OverzichtPhil Mohair Coton is een garen gemaakt van 100% natuurlijke materialen.
Deze combinatie van Mohair en Katoen is een echte troef: u kunt er namelijk hoogwaardige stukken mee creëren die intens zacht zijn, ideaal voor de winter of de zomer!
Het kleurenpalet bestaat uit effen kleuren, maar je vindt er ook 2 versies met mooie pasteltinten.
Pluspunt: Italiaanse productie, een garantie voor kwaliteit.
Wist je dat? PHIL MOHAIR COTTON is voorzien van het OEKO-TEX® STANDARD 100 klasse I-label (certificaatnr. 2013OK0060, AITEX), een internationaal erkend label dat de beperking van schadelijke stoffen garandeert.
Klasse I is de hoogste klasse en is geschikt voor baby's en jonge kinderen tot 3 jaar.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 60% mohair, 40% katoen |
| Gewicht | 25 gram |
| Lengte | 100 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4.5-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4.5-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 17 steken x 22 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Phildar |
| aantal bollen | . |
