Phildar Raphia Paille
OverzichtMis de must-have trend van deze zomer niet: Phil Raphia is HET perfecte garen voor je accessoires en kleine decoraties.
Duurzaam garen met een natuurlijke uitstraling. Je zult dol zijn op de look van je bobs, mutsen, tassen en zelfs kleine tasjes...
Eén ding is zeker: deze zomer wil je beginnen met haken!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% papier |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 160 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5-4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 11 steken x 14 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Phildar |
| aantal bollen | . |
