Phildar Koala citrus
OverzichtPhil Koala is een garen dat uitsluitend uit Tencel bestaat.
Dit garen is licht en ongelooflijk flexibel en is dankzij de ademende eigenschappen ideaal voor het zomerseizoen. Prettig om te dragen, maar ook prettig om mee te werken...
Of u nu breit of haakt, u kunt uw plezier variëren met dit garen in een fris en helder kleurenpalet, perfect voor de breisels van het hele gezin... Het pluspunt: dit garen is gemaakt in Italië, een garantie voor kwaliteit.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% Lyocell( tencel) |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 125 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4.5-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-5.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 steken x 22 naalden |
| Toepassing | Haken |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Phildar |
| aantal bollen | . |
