Phildar Cabotine 3 Jean Pale
OverzichtPhil Cabotine 3 is het kleine broertje van onze beroemde Phil Cabotine, maar dan in een fijner garen, ideaal voor babykleding en haakwerk.
Perfect alternatief voor Phil Coton 3 De perfecte metgezel voor lichte en comfortabele zomerkleding. U zult ook versteld staan van de extreme zachtheid en natuurlijke afwerking.
Pluspunt: een ruime keuze aan kleuren. Eén ding is zeker: probeer het en je zult er dol op zijn!
Wist je dat? De PHIL CABOTINE 3 is voorzien van het OEKO-TEX® STANDARD 100 klasse I-label (certificaatnr. 25.3.0121, INNOVATEXT), een internationaal erkend label dat de beperking van schadelijke stoffen garandeert.
Klasse I is de hoogste klasse en is geschikt voor baby's en jonge kinderen tot 3 jaar.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 45% katoen, 55% acryl |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 195 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 26 steken x 35 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Phildar |
| aantal bollen | . |
