Lang Yarns Ananas 0047
OverzichtInformatie
De ananasvezel in dit garen wordt verkregen uit de bladeren van de ananasplant, die normaal gesproken als afval worden beschouwd en vaak worden verbrand. De gebruikte vezels zijn processen met behulp van duurzame methoden, zonder het gebruik van bleekmiddel. In plaats van het gebruik van schadelijke chemicaliën, wordt een enzymproces gebruikt om verontreinigingen weg te wassen en de rest van het proces is volledig gemechaniseerd om de impact op het milieu te minimaliseren.
De ananasvezels geven het garen een licht rustieke look en feel, zonder te kriebelen, terwijl de Lyocell een subtiele glans geeft. Het garen is met name geschikt voor eyelet-kantpatronen en is van nature ademend.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 70% Lyocell, 30% Andere Vezels (Ananas) |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 150 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4-4.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-4.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 20 steken x 28 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Lang Yarns |
| aantal bollen | . |
