Katia Capti Tones 301 - Kauwgom roze-Fuchsia
OverzichtOntdek Katia Capri Tones, een garen met een subtiel dégradépatroon dat speelt met de tonen van dezelfde kleurenfamilie om een faux-gebruikte look te creëren. Dit veelzijdige garen is geïnspireerd op een van de favoriete garens van de Katia-community, Capri katoen, en is perfect voor allerlei projecten. De levendige kleuren en het zachte gevoel maken het de ideale keuze voor gehaakte kledingstukken en accessoires. Breng leven en kleur in je zomerse creaties met Katia Capri Tones!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% Katoen Gemercericeerd |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 125 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5-3 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 26 steken x 36 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Katia |
| aantal bollen | trui maat 42 korten mouw = 8 bollen |
