Rowan M100001 Mode Chunky Wool Mocha 013
OverzichtMode Chunky Wool
Chunky Wool is prachtig gesponnen van 100% pure wol en gemakkelijk te breien. Chunky Wool geeft een prachtige textuur en warmte aan uw breisels. De rijke natuurlijke vezels brengen het beste van twee werelden: blijvende sterkte en onverslaanbare behaaglijkheid.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% Wol |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 100 m |
| Aanbevolen haaknaald | 7 mm |
| Aanbevolen breinaald | 7 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 13 steken x 16 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Rowan |
