Austermann Akina 004
OverzichtDe combinatie van superfijne scheerwol (Merino) en baby-alpaca zorgt voor een comfortabele pasvorm en houdt je tegelijkertijd warm.
De subtiele toon-op-toon kleurverlopen geven elk project een bijzonder tintje en maken het tot een echte eyecatcher.
Ideaal voor accessoires zoals sjaals en omslagdoeken, maar ook voor truien met opvallende patronen.
Samenstelling: 52% scheerwol (superfijn), 30% alpaca (baby) en 18% polyester
Presentatie: ronde bal, lengte ca. 135m / 50g bal
Naalddikte: 4 - 5 mm
Dikte: 10 x 10cm = 20M x 28R
Verbruik Akina Austermann voor een trui met lange mouwen. 38 ca. 500 g
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 52% scheerwol, 30% alpaca baby, 18% polyester |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 135 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 20 steken x 28 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Austermann |
| aantal bollen | Trui maat 40 = 10 bollen |
