Austermann Briana Alpaca Cotton 08 Olijfgroen
OverzichtAustermann Briana is het geverfde zusje van het Alpaca & Cotton garen dat afgelopen najaar werd gelanceerd! Austermann Alpaca Cotton is een luxe mix van alpaca en katoen. De kleurenkaart bevat sterke herfsttinten die in een katoenen tube zijn geblazen. Natuurlijke grijs- en bruintinten zijn te vinden in de Alpaca & Cotton garenkaart. Briana garen is licht, zuinig, warm en licht pluizig. Het verbruik voor een volwassen trui is slechts ongeveer 300 g.
100% natuurlijke vezels – fijne alpaca en katoen
Licht en volumineus garen met een laag materiaalverbruik
Zacht en comfortabel in 8 kleurencombinaties
Vezelgehalte: 51% alpaca, 49% katoen
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 51% alpaca, 49% cotton |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 165 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 16 steken x 24 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Austermann |
| aantal bollen | Volwassen Trui 6 bollen |
