Phildar Felin Tigre
OverzichtIn de zoonfamilie “easy fantasy” presenteer ik u de Phil Félin. In dezelfde geest als de Phil LEO zal dit nobele, in Italië vervaardigde garen beginners bekoren die willen beginnen met breien, want een eenvoudige tricotsteek en het patroon verschijnt! Tijger, Wild Dier of Zebra, het moeilijkste is kiezen!
Gemaakt van natuurlijk warme materialen (kindermohair en merinowol), perfect voor de winter of buiten het seizoen en de ideale bondgenoot voor uw mode- en accessoirecreaties.
Bol van 25 gram, circa 187 meter.
7 bollen voor maat 42
Voorbeeld 10x10 cm: 18 steken x 29 rijen – Naald nr. 6.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 2% elastaan, 26% geit, 24% polyamide, 48% merinowol |
| Gewicht | 25 gram |
| Lengte | 187 m |
| Aanbevolen haaknaald | 6 mm |
| Aanbevolen breinaald | 6 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 steken x 29 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Phildar |
| aantal bollen | trui 7 bollen maat 42 |
