Katia BLUE BLUE JEANS III 106 - Donker jeans
OverzichtOntdek Katia Blue Jeans III, een garen uit de Katia Blue Jeans-familie waarmee we duurzame mode verdedigen op basis van drie sleutelconcepten: Recycling, Reducing en Reusing. Samengesteld uit gerecyclede vezels van weggegooide spijkerbroeken, is Katia Blue Jeans III verkrijgbaar in 2 klassieke denimtinten: een lichte en een donkere. Beide kleuren zijn verkrijgbaar in het originele formaat van een 100 gram kegel. Klaar om iedereen te imponeren, zonder het milieu te belasten?
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 95% Gerecycled Katoen - 5% Overige vezels |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 310 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5-4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 25 steken x 32 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Katia |
| aantal bollen | 4 bollen = Trui maat 42 korte mouw |
