Katia BLUE JEANS I 100 - Jeans-Briljantblauw
OverzichtOntdek Katia Blue Jeans I, II, III en IV, een ongelooflijke lijn duurzame garens gemaakt van gerecyclede stoffen! Combineer 5 garens met verschillende effecten in 2 denimblauwe tinten en maak trendy patchwork- of colorblock-kledingstukken. Herleef de duurzame denimmode met Katia Blue Jeans, het 100% gerecyclede katoenen denimgaren. Maak indruk op iedereen, zonder het milieu te belasten!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 77% Gerecycled Katoen - 13% Polyamide - 10% Gerecycled Polyester |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 370 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3-3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 27 steken x 37 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Katia |
| aantal bollen | 3 bollen = Trui maat 42 korte mouw |
