Lang Yarns Noelle lila 1134.0007
Artikelnummer: 1134.0007 OverzichtDit komt waarschijnlijk het dichtst bij het breien met pure lucht. Laat dit slijtgaren over je naalden en je kunt je kleden in de lichtste laag merinovezels en warme lucht.
Je kunt het misschien helemaal vergeten dat je iets draagt, totdat je wordt overladen met complimenten.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 79% scheerwol (Merino extrafine - mulesvrij) 21% nylon (gerecycl |
| Gewicht | 25 gram |
| Lengte | 185 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3-3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 29 steken x 40 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Lang Yarns |
