Lang Yarns Footprints kl 0009
OverzichtFOOTPRINTS is een fenomenaal fantasie sokkengaren. Met een lengte van 400 meter maak je de mooiste sokken. De kwaliteit bestaat uit 45% katoen, 42% scheerwol superwash en 13% polyamide. Dit betekent dat de sokken ademend, makkelijk wasbaar en extra sterk zijn.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 45% Baumwolle 42% Schurwolle 13% Polyamid Superwash |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 400 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5-3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 30 steken x 41 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Lang Yarns |
| aantal bollen | 1 bol = 1 paar sokken |
