Katia Concept Kaisla Socks 353 - Koraal-Lila-Water blauw
OverzichtSubtiele en elegante bedrukking, waarbij contrasterende kleurvlakken vervagen op een rustieke, gemêleerde ondergrond in beigetinten, verkregen door de gebruikte Alpaca in zijn natuurlijke kleur. Een nieuwe Premium Socks & More serie in 4 ply dikte, waarmee je kunt dromen van comfortabele en zachte sokken van de hoogste kwaliteit!
Bol van 100 gram en 400 meter. Aan te bevelen voor breinaalden met nr. 2,5-3 mm. Voor het proeflapje van 10x10cm breit u 30 steken en 42 toeren. Machinewasbaar tot 40°C. Niet drogen in de wasdroger.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 65% Merino Superwash - 25% Polyamide - 10% Alpaca |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 400 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5-3 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 30 steken x 42 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
| aantal bollen | 1 paar sokken |
