Schachenmayr Regia Pairfect Cloud 7135
Overzicht4-draads sokkengaren. 2 identieke sokken zijn gemakkelijk te breien dankzij de draad die het begin van het patroon markeert.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 75% wol - 25% polyamide |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 420 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5-3 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 30 steken x 42 naalden |
| Toepassing | Haken |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Regia |
