Rico Design Fashion Gigantic Mohair Altrosa
Artikelnummer: 383090.013 OverzichtRico Fashion Gigantic Mohair is de dikke variant van Fashion Big Mohair. Het is een bijzonder dik garen met 30% mohair, met zijn pluizige draad kun je prachtige volumineuze accessoires haken en breien.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 40% Polyacryl, 30% Mohair, 30% Polyamid |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 60 m |
| Aanbevolen haaknaald | 15-20 mm |
| Aanbevolen breinaald | 15-20 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 5 steken x 7 naalden. 5 steken x 14 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Rico Design |
| aantal bollen | Maat: 40 ca. 10 bol(len |
