Rico Design Creative Melange aran Wonderball retro 023
Artikelnummer: 383298.023 OverzichtZelfs de bal van Creative Melange aran Wonderball ziet er geweldig uit. De bol van 200 g met hoog rendement geeft inzicht in het opwindende proces van de scheerwolmix, die bij het breien een harmonieuze melange oproept.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 51% Wol - 49% Acryl |
| Gewicht | 200 gram |
| Lengte | 640 m |
| Aanbevolen haaknaald | 5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 Steken x 24 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Rico Design |
| Soort | Verloopgaren |
