Rico Design Creative Fun Felting Wool Bordeaux
Artikelnummer: 383373.003 OverzichtCreative Fun Viltwol is een klassiek viltgaren van 100% katoen. De open draad is voorbestemd voor al het viltwerk.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% Wolle |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 50 m |
| Aanbevolen haaknaald | 8 mm |
| Aanbevolen breinaald | 8 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 12 steken x 18 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Rico Design |
