DMC Pirouette XL 1104
OverzichtPirouette is sinds de lancering een van de hoogtepunten van het Wonder-assortiment. Pirouette is veelkleurig zacht garen met een handgesponnen look.
Dit prachtige garen volgt de laatste trends met een nieuwe chunky maat: Pirouette Xl.
Pirouette Xl is een bal van 200g met een uitstekende meting en voor een zeer interessante prijs. Het heeft een kleurengamma van 5 kleuren en is zelfstrepend, het is een geweldig garen voor eenvoudige brei- of haaksteken. Het kan worden gebreid met naalden van 6,5 mm en is perfect voor snelle projecten. Superwash garen - Oeko tex certificaat.
Samenstelling;
78% Acryl - 22% Wol
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 78% Acryl - 22% Wol |
| Gewicht | 200 gram |
| Lengte | 300 m |
| Aanbevolen haaknaald | 6-6.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 6-6.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 14 steken x 19 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | DMC |
| aantal bollen | trui maat 38/40 ca. 3 bollen |
