Rico Design Fashion Alpaca Superfine Heavens Berries
Artikelnummer: 383361.006 OverzichtFashion Alpaca Superfine Heavens breiwol van Rico Design. De perfecte wol voor jouw volgende DIY-project!
Een bol weegt 50 gram en is 140 meter lang.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 63% Alpaca - 37% Polyamide |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 140 m |
| Aanbevolen haaknaald | 6 mm |
| Aanbevolen breinaald | 6 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 12 steken x 20 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Rico Design |
