Lang Yarns Suri Alpaca 0065
Artikelnummer: 1082.0019 OverzichtSuri Alpaca verschilt van de meer voorkomende Huacaya - Alpaca door de eigenschappen van de vezels. Suri Alpaca is slechts licht gekruld en glanzender. Ons garen is gemaakt van 100% Suri Alpaca en geborsteld. Het heeft een prachtige, gezellige uitstraling en een betoverende glans.
zorgkenmerken

Gebruik wolwasmiddel zonder wasverzachter.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% Alpaca (Suri Alpaca) |
| Gewicht | 25 gram |
| Lengte | 100 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4.5-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 16 Steken x 24 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Lang Yarns |
