Lang Yarns Lovis 0002
Artikelnummer: 1119.0002 OverzichtLovis is een garen gemaakt van 100% extra fijne merino, gegarandeerd mulesing-vrij en anti-vilt. Lovis is een zacht aanvoelend garen dankzij de extra fijne merinovezels . Het losse weefsel van dit garen geeft het een zacht, donzig en volumineus effect.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% Schurwolle (Merino extrafine), filzfrei |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 170 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4.5-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4.5-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 19 steken x 27 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Lang Yarns |
| aantal bollen | Trui maat 38/40 ca. 7 bollen |
