LANG YARNS MERINO 200 BEBE | 71.0372
OverzichtFijne Australische merinowol voor hoogwaardige babykleding. Eenvoudig gesponnen, ademend, warm, zacht aanvoelend en machinewasbaar - de eerste keuze bij het breien voor baby's!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% Scheerwol (Merino extrafijn - mulesingvrij) Superwash |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 200 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5-3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 28 Steken x 32 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Lang Yarns |
| aantal bollen | 10 bollen maat Medium |
