Rico Design Creative Katoen Camouflage pebble beach
Artikelnummer: 383356.006 OverzichtHet zomergaren Creative Cotton Camouflage is gewikkeld in een cilindrische bolvorm, waardoor de kleurverloop zichtbaar wordt. De kleurverloop is zowel ton-sur-ton als kleurrijk en resulteert bij het breien in een gestreepte print. Een witte draad, die met het garen is gedraaid, zorgt voor een lichte mouliné-look die de kwaliteit licht doet lijken in de zomer. Het garen bevat polyacryl, waardoor het zacht en onderhoudsvriendelijk is.
- Samenstelling: 45% acryl, 44% katoen, 11% polyamide
- Vat lengte: 580m, 200g
- Naalddikte: 3,5 - 4
- Stekenverhouding: 24 steken en 32 rijen = 10 x 10 cm
- Verbruik: Gr. 40 = ongeveer 600g
- Verzorging: 30° C fijne was
- Maat 40 = 3 bollen
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 45% polyacryl, 44% katoen, 11% polyamide |
| Gewicht | 200 gram |
| Lengte | 580 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5-4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5-4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 24 steken x 32 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Rico Design |
| aantal bollen | Maat 40 = 3 bollen |
