Phildar Exotique Tropical
OverzichtPHIL EXOTIQUE is perfect voor het creëren van origineel en kwaliteitsvol breiwerk. Het gestreepte/multico-effect zal uw werken fris maken!
De samenstelling van 100% katoen, een natuurlijke vezel, maakt het een ideaal garen voor lente/zomer. Bovendien zal het comfort u verleiden voor het breien van kleding voor volwassenen, kinderen en zelfs baby's.
Gemaakt in Italië.
Bol van 50 gram, ongeveer 145 meter.
11 bollen voor maat 42.
Machinewas op 30°
Monster 10x10 cm: 23 steken x 34 rijen - Naalden nr. 3.5.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 145 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 23 steken x 34 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Phildar |
