Austermann Runa 6
Artikelnummer: PN-0199271 OverzichtModieus effectgaren met levendig kleurverloop. Elke bal is uniek met een uniek kleurenspel. De garenconstructie maakt het garen bijzonder licht en volumineus.
De modellen staan in onze Verena Special:
https://www.crea-lana.com/a-74789910/austermann/new-style-verena-speciaal/
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 32% Wol, 32% Polyacryl, 20% Polyamide, 16% Alpaca |
| Gewicht | 150 gram |
| Lengte | 375 m |
| Aanbevolen haaknaald | 6-7 mm |
| Aanbevolen breinaald | 6-7 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 12 Steken x 19 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Austermann |
