Rico Design Creative Melange Garzato aran Wonderball rust-teal 011
Artikelnummer: 383328.011 OverzichtCreative Melange Garzato Wonderball maakt indruk met een spannende fleece-structuur en harmonieuze kleurovergangen. Het garen wordt gepresenteerd in een bol met een bijzonder aantrekkelijk uiterlijk.
- Samenstelling: 51% scheerwol, 49% polyacryl
- Looplengte: 700 m, 200 g
- Naaldmaat: 5.0
- Steekmaat: 18 steken en 24 rijen = 10 x 10 cm
- Verbruik: Gr. 40 = ongeveer 500g
- Onderhoud: 30°C zachte was
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 51% Wol - 49% Acryl |
| Gewicht | 200 gram |
| Lengte | 700 m |
| Aanbevolen haaknaald | 5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 Steken x 24 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Rico Design |
| Soort | Verloopgaren |
