Schachenmayr Wash+Filz-It! Multicolor 200 gram kleur 267
OverzichtOf het nu gaat om sloffen, een tas, een klein tasje of om decoratie-ideeën, fantasie kent hier geen grenzen en het breien of haken van uw favoriete item doet u met plezier. Het viltproces neemt uw wasmachine over!
De harmonische batik-look is gewoon super.
- Looplengte ca. 200 m/200 g
Samenstelling:
-100% scheerwol
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% scheerwol |
| Gewicht | 200 gram |
| Lengte | 200 m |
| Aanbevolen haaknaald | 9 mm |
| Aanbevolen breinaald | 8-9 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | x |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Schachenmayr |
| Soort | Verloopgaren |
