Rico Design Fashion Linen Swell aran naturel
Artikelnummer: 383257.002 OverzichtHet linnengaren Fashion Linen Swell aran is een gebreid buislint met een vlamachtige structuur. Zo krijg je een spannend steekpatroon.
• Gebruik: truimaat. 40 = ca. 450 g
• Onderhoud: 30°C zachte was
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 80% katoen, 20% linnen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 110 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 steken c 24 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Rico Design |
