Fashion Cotton Light & Long Tweed dk peach 016
Artikelnummer: 383281.016 OverzichtHet katoenmixgaren Fashion Cotton Light & Long Tweed dk is heerlijk licht en tegelijkertijd zeer volumineus en overtuigt door zijn extreem zachte gevoel en een uitzonderlijk lange lengte. Het kleurverloop van Fashion Cotton Light & Long Tweed dk wordt gekenmerkt door vloeiende overgangen, die perfect harmoniëren met de viscose tweed noppen.
- Verbruik: maat 40 = ca. 400 g
- Onderhoud: 30°C zachte was
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 47% katoen, 43% polyacryl, 7% polyamide, 3% viscose |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 185 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 21 steken x 30 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Rico Design |
