Rico Design Creative Silky Touch dk Smokey rose
Artikelnummer: 383230.003 OverzichtHet Rico garen Creative Silky Touch dk maakt indruk met zijn edele glans. De bal bestaat uit 100% premium microacryl, wat het garen zacht maakt. Deze garenkwaliteit is volledig vrij van dierlijke vezels. De 100% vegan kwaliteit is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
• Wasbaar op 30°C, zachte cyclus
• Verschillende kleuren om uit te kiezen
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% polyacryl |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 220 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 22 steken x 28 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Rico Design |
