Rico Design Creative Cotton dégradé roze
Artikelnummer: 383225.003 OverzichtZoals de naam al doet vermoeden, wordt Rico Design's Creative Cotton Dégradé gebruikt om breigoed te creëren met prachtige dégradé-effecten. De draad is gesponnen uit vier dunne draden in verschillende nuances, die samen een geweldig kleurenbeeld vormen. Maar niet alleen de draad, maar ook de bal inspireert met een indrukwekkende look: elke bal is in een cilinder gewikkeld, die inzicht geeft in het spannende kleurverloop.
• Onderhoud: zachte cyclus van 30° C
• Verschillende kleuren om uit te kiezen
Tip! Aan de binnenkant van de banderol vind je instructies voor een stijlvolle driehoekige sjaal van 65 x 170 cm, je hebt precies één bol nodig!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 50% katoen - 50% acryl |
| Gewicht | 200 gram |
| Lengte | 800 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 26 steken x 38 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Rico Design |
