Lang Yarns Crealino kl 29
OverzichtEen prachtig 100% linnen garen. Met maar liefst 165 meter per 50g maak je de mooiste designs. Dit linnen is super zacht. Voor fijne was kunt u wasmiddel met wasverzachter gebruiken om het linnen soepel te houden. Een mooie kleine streng vervult al je linnendromen.
![]() Gebruik mild wasmiddel met wasverzachter! |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% linnen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 165 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3-4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 21 steken x 32 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Lang Yarns |

