Phildar Love Mohair Craie
OverzichtPHIL LOVE MOHAIR is een 100% natuurlijk harig garen . Het combineert 70% mohair en brengt zijn dampende en zwellende kant met 30% scheerwol.
Dit mohair garen staat bekend om zijn extreme zachtheid en is gebreid met maat 8 naalden , het is ideaal om snel kwaliteitsmodellen te maken.
Een ander voordeel van dit edele garen is dat het in Italië wordt gemaakt .
Bol van 50 gram, ongeveer 65 meter.
8 bollen voor maat 42.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 70% mohair - 30% zijde |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 65 m |
| Aanbevolen haaknaald | 8 mm |
| Aanbevolen breinaald | 8 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 9 steken x 13 naalden |
| Toepassing | Breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Phildar |
| Soort | Harig |
