Katia Harmonia 212 - Lila-Geel-Grijs
OverzichtFijn 100% katoenen garen met perfecte kleurcyclus met zorgvuldig uitgezochte kleuren en kleurmengingen. Verkrijgbaar in 6 verschillende versies, zodat u kunt kiezen uit lichte of fellere kleuren. Met slechts één bol garen kunt u een prachtige stola voor frisse zomeravonden of een comfortabel en licht meisjeshemdje haken of op twee pennen breien.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 150 gram |
| Lengte | 540 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 23 steken x 30 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Katia |
| Soort | Verloopgaren |
