-50%
Katia Knit Ensemble 403 - Ecru-Zwart-Rood-Oker
OverzichtDe 2 knotten Knit Ensemble zijn het perfecte paar voor het breien of haken van mutsen en bijpassende kragen. Aan de buitenkant lijken ze allebei heel verschillend, maar in uw brei- of haakwerk zul u zien dat ze voor elkaar geschapen zijn. Verras uzelf met de gegradeerde en kleurrijke combinaties van deze limited edition wol.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 55% wol - 45% acryl |
| Gewicht | 250 gram |
| Lengte | 325 m |
| Aanbevolen haaknaald | 5.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 5.5-6 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 15 steken x 20 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
| Soort | Verloopgaren |
