Schachenmayr Lovely Mohair 0099 swartz
OverzichtEen pluizig zacht garen met de strauctuur van mohair.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 60% acryl - 30% mohair - 10% polyester |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 600 m |
| Aanbevolen haaknaald | 8 mm |
| Aanbevolen breinaald | 6-8 mm |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Schachenmayr |
| Soort | Harig |
