Phildar Passion Vitamine
OverzichtEen fancy wol die de originaliteit van een gekleurd geborsteld garen combineert met een tweed-look met veelkleurige kleuren. De mix van 6 materialen, waaronder mohair en wol, maakt het een volumineus en licht kwaliteitsgaren. Met deze warme en trendy wol maak je prachtige truien, jassen en accessoires voor dames.
Wist je dat ? Mohair behoort tot de categorie "edel haar". Het komt van de angorageit. Het heeft het voordeel dat het zacht en licht is.
Bol van 50 gram, ongeveer 90 meter.
6 bollen voor een maat 42
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 45% acryl - 22% wol - 3% mohair |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 90 m |
| Aanbevolen haaknaald | 7 mm |
| Aanbevolen breinaald | 7 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 11 steken x 18 naalden |
| Toepassing | Breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Phildar |
| Soort | Harig |
