Katia Velvet Fine 219 - Bleekbruin
OverzichtAangenaam garen met fluweel-effect en subtiele glans. Met Velvet Fine kunnen oogverblindende truien voor de vrouw vervaardigd worden. Dit is heel comfortabel garen voor warme poncho's voor meisjes en eenvoudige wanten.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% polyester |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 160 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 steken x 28 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
