Katia Kirei 1 - Bleekbruin
OverzichtZacht en donsachtig lontgaren. Brei luchtige kledingstukken van 100% merino superwash wol. Maak met deze bollen met hoog rendement en naalden van nr. 5 truien in naturel kleuren die perfect zijn voor alledag.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% Merino Superwash |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 160 m |
| Aanbevolen haaknaald | 5-5.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 5-5.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 steken x 22 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
