-50%
Katia Concept Soffiato 101 - Lichtroze
OverzichtSpectaculaire dikke lontachtige wol, bestaande uit 70% alpaca met een valse twist, die zorgt voor meer volume en lichtheid. Brei snel zachte jassen, jeugdige vesten en maxi accessoires met een paar bollen Soffiato en naalden van 8 mm. Combineer Soffiato met Soffiato Degradé, een versie in 3 kleuren met kleurverloop, voor grappige, originele en 100% creatieve kledingstukken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 70% Alpaca Superfine - 30% Polyamide |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 80 m |
| Aanbevolen haaknaald | 9 mm |
| Aanbevolen breinaald | 8-9 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 10 steken x 14 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
