-50%
Katia Concept Ultralight Merino 68 - Licht bruin
OverzichtZeer lichte extrafine merinowol met luchtig volume en heerlijk zacht dankzij een vernieuwende technologie. Om gemakkelijk met dikke breinaalden jassen, poncho´s en allerhande comfortabele en warme kledingstukken mee te breien. Opvallend is het tweekleureneffect om in mooie reliëfsteken prachtige damestruien en -jasjes mee te breien.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 93% Merino Extrafine - 7% Polyamide |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 110 m |
| Aanbevolen haaknaald | 5-5.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 6-7 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 12 Steken x 16 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
