Katia Concept Mohair cotton 72 - Mintgroen
OverzichtWe combineren biologische katoen met luchtige structuur met het fijnere mohair. Brei luchtige en elegante kledingstukken met Mohair Cotton. De Kid Mohair geeft het katoen met GOTS-keurmerk volume en is uiterst zacht en zeer bestendig. Dit is een garen met hoog rendement, waarmee u met breinaald 3 mooi vormgegeven ajoursteken kunt maken. Met het GOTS-keurmerk zetten we opnieuw in op de beste kwaliteit.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 70% Katoen Organisch Certificaat - 30% Mohair Superkid |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 225 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 29 steken x 35 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
