Lang Yarns Malou Light 0078
OverzichtMalou Light
Luxe vezels - baby alpaca en merino extrafine - Een vederlicht, hoogwaardig luxe garen. Geschikt voor het maken van truien, vesten, mutsen etc.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 72 % baby alpaca - 16% polyamide - 12% wol |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 190 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4.5-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4.5-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 16 steken x 25 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Lang Yarns |
