Lang Yarns Alpaca Superlight 0059
OverzichtEen alpacagaren in de fijnste spinning. Extreem delicate steken resulteren in knuffelige favoriete stukken met een minimaal verbruik (dames maat M ong. 200 g!).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 35% Acryl - 27% Mohair - 35% Polyamide - 3% Poleyster |
| Gewicht | 25 gram |
| Lengte | 199 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5-4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5-4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 20 steken x 28 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Lang Yarns |
