Rico Creative Cotton Aran 66 Ivy
Artikelnummer: 383991.66 OverzichtRico Creative Cotton Aran is ideaal voor woonaccessoires, zoals knuffels en kleding en natuurlijk voor alle andere haak en brei-projecten.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 85 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 steken x 24 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Rico Design |


