Regia Boho Color 1280
OverzichtRegia Boho Color 100g 4-draads
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 75% wol - 25% polyamide |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 420 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | x |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Regia |
| Soort | Verloopgaren |
