-29%
Katia Concept Tencel - Merino 57 - Donker grijs
Overzicht| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 70% Lyocell - 30% Scheerwol |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 135 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 22 Steken x 29 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
